KYS Danışmanlığı

Uzmanlıklar

Hizmetler

Referanslar

Hakkımızda

Adres / Tel

Site Haritası

 

  Hizmetlerimiz 

Danışmanlık

Proje Yönetimi

Projelendirme

Kontrolörlük

Teklif Değerlendirme

Gerek proje yönetiminde, gerekse teknik konular ve maliyet hesabında danışmanlık, denetleme, şartname hazırlama hizmetleri.

Tasarım

Sistem Tasarımı

Proje Çizimi

Uzmanlık alanlarımız içinde yapı ve amaca en uygun, varolan veya kurulacak diğer uygulamalarla birlikte uyumlu çalışacak sistemlerin tasarımı ve bilgisayar ortamına aktarılması.

Uygulama

Anahtar Teslim Proje

Uygulama

Montaj

Devreye Alma

Hazırlanmış projenin kontrol edilmesi, anahtar teslim montaj ve devreye alınması.

Servis

 

 

Montaj Sonrası

Servis ve Bakım

Hizmeti

Montajı yapılan tüm sistemler, montaj sonrası 1 yıl süre ile garantimiz altındadır.

    

TASARIM

İyi bir tasarım (projelendirme), uygulanacak yer, yerel ve uluslararası standartlar, var olan ve gelecekte kurulması muhtemel sistemlerle kolay entegrasyon ile teknolojinin olanaklarını verimli kullanmayı gerektirir.

Sistem tasarımında, farklı markalardaki ürünlere özel ve diğer markalara da kolay uyum sağlayabilecek omurga yapısı ile esneklik sağlanır.

İyi bir proje, tek hat şemalarından yerleşim planlarına kadar tüm etiketleme ve montaj detaylarıyla montajı yapanların yorum yapmasına fırsat vermeyen net bir projedir.

 

SMARTEK, dünya teknoloji takibi, standartlarla ilgili bilgisi, farklı markaların sistem çözüm tekniği ile entegrasyon becerisi, doğru tasarım ve bilgisayar destekli çizimleriyle projenin sonradan zor düzeltilir başlangıç adımını sağlam atıyor.

 DANIŞMANLIK

Doğru proje yönetimi; riski azaltıp, doğru kaynak kullanımı ve takım çalışmasıyla maliyetlerin kontrol altına alınıp, işin istenen teknik özellikleriyle zamanında bitmesini amaçlar. İş tanımı, sorumluluk alanları, koordinasyon tanımları, teknik özellikler, proje süresi ve bütçesi, proje başlangıcındaki anahtar verilerdir.

 

SMARTEK, uluslararası proje yönetimi metodolojisi ile, risk yönetimi, maliyet analizi, zaman planlama, kaynak tahsisi, proje izleme ve kontrol aşamalarıyla müşterilerine doğru proje yönetimini sağlıyor.

 

     

 UYGULAMA

Teknik riskler göz önüne alınarak, diğer sistemleri olumsuz yönde etkilemeyecek, doğru testlerle tamamlanan montaj, müşteri memnuniyeti olduğu kadar, işletme ve servis maliyetlerini de olumlu etkileyecektir.

 

SMARTEK; proje, amaç nitelikleri ve standartlara uygun malzemeyi gerek ithal ederek, gerekse ana distribütörler üzerinden tedarik ederek en uygun maliyetle sunar. Optimum fayda/maliyet oranını, ne amacı aşan aşırı teknolojik maliyete, ne de uygun maliyetli ancak teknik olarak yetersiz ürünlere prim vermeden geniş çeşitlilikteki dünya markalarından seçimle sağlar.

  

 

SERVİS

İyi bir tasarım ve montaj, servis problem ve maliyetlerinin düşük olmasına, müşteri memnuniyetinin yüksek tutulmasına hizmet eder.

Kullanıcıların eğitimi aşamasından başlayan servis hizmeti, özellikle kritik uygulamalardaki hızı ve çözüm üretimi ile firma güvenilirliğini pekiştirecektir.

 

SMARTEK için servis, sadece kurulmuş sistemlerin periyodik bakım ve acil arıza giderme konularıyla sınırlı kalmayıp, gelişen teknoloji ve işletme ihtiyaçları doğrultusunda gerekli modifikasyon önerilerinin de sunulması anlamına gelir.

© Smartek Ltd..Şti, 2002-2024