KYS Danışmanlığı

Uzmanlıklar

Hizmetler

Referanslar

Hakkımızda

Adres / Tel

Site Haritası

 

Uzmanlıklar

  Kamera Sistemleri

  Yangın Algılama

  Hırsız Alarm

  Seslendirme

  Kartlı Geçiş

  Etiketleme

  TV Yayın Dağıtım

  Data/Tel Kablolama

  Konut Otomasyonu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARTLI GEÇİŞ - TURNİKE SİSTEMLERİ

 

 İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.  İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.Turnike acil mod girişine gelen bir sinyal ile kol elektriksek olarak düşürülür. Acil durum girişi geldiği sürece kol düşmüş durumda kalır. Acil durum ortadan kalktığında, yani acil durum sinyali kesildiğinde düşen kol otomatik olarak geri kalkar. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.
 Trio Turnike (M2000) Trio Turnike Düşen Kollu Trio Turnike (M2100)
.    
İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.Arkadan kapaklıdır. Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.Arkadan kapaklıdır. Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
Trio Turnike (M2200) Trio Turnike (M2300) Trio Turnike (M2400)
     
İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.Arkadan kapaklıdır. Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.Arkadan kapaklıdır. Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.Arkadan kapaklıdır. Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
 Trio Turnike (M2500) Trio Turnike (M2700) Boy Turnike Sistemi
     
Mekanik tek yönlü Kelebek Turnike herhangi bir enerji kaynağına gerek duymadan, geçen kişinin itme hareketi ile tek yönde çalışır. Diğer yönden geçişe izin vermez.Dekoratif dış görüntü, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte özgün bir tasarıma sahiptir.

Kişinin geçiş sırasında turnike kolunun önünde durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından turnikenin kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun hareketi güvenlik sensoru sayesinde engellenir. Geçişin tamamlanması halinde sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir.Turnike nin açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması isteniyorsa, istenilen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.VIP motorlu turnike tek veya çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta turnike bir sonraki hareketini yapar (açıksa kapanır, kapalı ise açılır). Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulunmaktadır.

İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.Arkadan kapaklıdır. Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
Trio Kelebek Turnike VIP Turnike 602-S Turnike
     

 

 

                   

                    

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 Falkon Bariyer

 

© Smartek Ltd..Şti, 2002-2018